0216 499 32 00

Hakkımızda
1976 yılında kurulan VARNASAN, 40 yıllık tecrübenin getirdiği bilgi birikimiyle sektöründe en kaliteli ve uzun ömürlü vanaları daima sürekli üreten bir üretici marka olmayı hedeflemektedir.
Kurulduğumuz ilk günden itibaren kalite politikamızdan ödün vermeyerek %100 yerli üretim yapmaktayız.
Ürettiğimiz VARNASAN marka vanalarımız  halen her sanayi sektöründe hizmet vermektedir. Ürünlerimizin özellikle tercih edilen sanayi kolları ,

Petro kimya Sanayi,
İlaç Sanayi,
Kimya Sanayi;
Gıda Sanayi,
Meşrubat – İçeçek Sanayi
Demir Çelik Sanayi,
Isıtma Soğutma- HVAC sektörü,
Çimento-Seramik Sanayi,
Arıtma Sektörü
Enerji Santralleri, Barajlar,
Tekstil Sanayi
Gemi Sanayi,
Doğalgaz ve LPG basınçlı kaplar Sanayi.
OEM Makine üreticileri Sektörü
Sulama Sistemleri Sektörü,

Ürettiğimiz ürünlerimiz; mono blok küresel vanalar, buhar çeketli küresel vanalar, 2,3 ve 4 yollu paslanmaz çelik küresel vanalar, iki veya üç yollu karbon çelik küresel vanalar, doğalgaz için sfero döküm küresel vanalar ve buhar için pik döküm küresel vanalar,  akış göstergeleri, pislik tutucuları, emniyet valfleri, Çek valfler, kelebek vanalar, plug vanalar, İğneli vanalar ve yüksek basınç küresel vanalardır. Müşteri talebi özel vanalar üreterek her çeşit akışkanları güvenli bir şekilde kontrol etmekteyiz.

2017 yılının ikinci yarısında SMS-TORK grup firmaları bünyesine geçerek, İMES OSB Organize Sanayi Bölgesi – Dilovası Kocaeli’de 13.000 metrekarelik kapalı alana sahip yeni tesisimizde daha yenilikçi, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine daha hızlı ve ekonomik üretimimizle VARNASAN  markamız ile sektörümüzde ilerlemeye devam ediyoruz.
Türkiye’mizin ilklerinden olan VARNASAN sanayicimizin verdiği destek için teşekkür ediyor, daha kaliteli ürünleri, daha geniş ürün portföyü ile, daha kısa sürede ve daha uygun fiyatlara sizlere üretmenin gayreti içinde, kaliteden ödün vermeden çalışacağımıza VARNASAN’ı uluslararası bir marka yapacağımıza ülkemize ve siz değerli müşterilerimize söz veriyoruz.
Genel Müdür
Mekatronik Mühendisi

Ömer KAYA

2017 © Varnasan Vana Sanayi ve Tic. A.Ş.

Tüm hakları saklıdır.